Víte co mě vážně, vážně dohání k šílenství? Když se mi kamarádky stěžují, když jsou ve 3. trimestru a většinou se už válí doma, že se stráááášně nudí. Vždycky si řikám: “no tááák, wake up!”
Těhotenství Iva Fiš 2
Né vážně, kdy v životě se vám naskytne příležitost, kdy se můžete ofiko válet, kdy vám vaše polovičky plní přání, bez velkého remcání a kdy nudit se, je vaše povinnost?
Proč si stěžovat na nudu s pupkem, když si ji lze na maximum užít? Toto platí hlavně pro ty prvorodičky, které mají 2 měsíce do porodu, do práce nyní přestaly chodit a celé těhotenství probíhalo bez problémů a ramcaj “jéé, to je hroznáá nudááá”:
– Nakupte si oblíbené knihy a časopisy a všechny je přečtěte
– Luštěte křížovky a sudoku či osmisměrky
– Sledujte všechny seriály, které vás baví, nebo vždy bavily a nebyl na ně čas
– Zkoukněte i všechny možné vámi oblíbené pohádky, komedie a všemožné filmy, co vás baví
– Spěte a válejte se
– Koukejte do blba
– Sledujte e-shopy na netu
– Pilujte si nehty
– Zaposlouchejte se do ticha
– Poslední chvíle na něco, co jste vždy chtěly, ale neměly jste na to čas
Protože tohle všechno, budete dělat úplně naposled (nebo třeba na 20 let). S prckem se jen tak neobjeví nuda, ani ticho, natož pohodička u filmu. Toto období je nejdelší a poslední nuda vašeho normálního života, kdy ještě v podstatě nejste úplně matkou. Tak si to koukejte užívat a neremcat! Co budete říkat potom, až prcek kvůli prdíkům nebude v noci spát 5 hodin, na 30 min to nakonec zalomí a na dalších 5 hodin, vám to zase ukáže, jak se brečí kvůli prdíkům. Co budete říkat pak? “Kdy já se vyspím, kdy budu mít chvíli klid, kdy bude na chvíli ticho, kdy se o něj nebudu bát a budit se kvůli tomu každou hodinu……..”. Nikdy! Sice nějaká starost časem ubyde, ale jiná časem zase přibude, takhle totiž žily mamky našich mám, pak i naše mamky a teď i my. Vítejte ve světe matek.
Od této chvíle, pokud jste právě na začátku 8. měsíce těhotenství, zákaz remcání a vychutnávat válení.
Je to vaše poslední nuda v životě, tak ať stojí za to!
Těhotenství Iva Fiš