Všechno jde, když se chce (dře)

Nečekejte, že Vám ukážu nějaký zázračný cvik, který když uděláte 5x objeví se najednou super krásný kulatý pevný zadek. Za vším stojí dřina a chtíč, který vás táhne blíž a blíž k vašim cílům. V životě dostaneme pár věcí zadarmo, neznamená to ale, že se s nimi máme smířit na věky. Je jen na nás co s tím uděláme. To co jsem dostala zadarmo: zdravé tělo, dvě ruce, dvě nohy, funkční mozek, toho si nesmírně vážím. Chci ale každou tuto část ještě více podpořit, proto mám cíle, které nikdy nedostanu zadarmo.

Nejsem nějaký nadčlověk, který jí jenom zdravé potraviny, spí 8 hodin denně, každý den běhá a cvičí zadek, břicho, ruce, chodí plavat, večeří saláty, o nedělích chodí do sauny, nikdy nekouří a nepije alkohol, každý den se oddává sexu s manželem a denně podporuje své dítě v každém jeho kroku. Nejsem.

Jsem normální člověk, který podezírá tyčinku Kofila, za přísadu způsobující na ní závislost, který miluje pizzu z Grosseta, spí 5 – 6 hodin denně, nesnáší saunu, z bazénů má mikózy, před 3 lety přestal kouřit, cvičí většinou dva dny za sebou a den pauza, nebo když se namane chvilka. Miluje dlouhé a svižné procházky se spícím dítětem v kočárku v přírodě a to za každého počasí, občasné koukání na stupidní seriály, samozřejmě Přátelé, kteří zrovna nepatří mezi ty stupidní. Jsem člověk, který si v 18 prodělal těžší zánět slinivky a má doživotní zákaz alkoholu + omezení super tučných a super mastných a kořeněných jídel (tzn. nejím fastfood a nepiji alkohol). Jsem matka, která nadevše miluje své dítě a při každém jeho kroku chce být s ním a sledovat ho, jak se s životem popere. Manželka, která absolutně šíleně miluje svého manžela.

Pro Vás jsem ale hlavně trenérka, která Vám chce dokázat, že nic není nemožné. Že jediná překážka je nevědomost a výmluva. Jakmile víte a chcete to, tak si proto jděte. Já Vám jen předám to, co je potřeba k vašim cílům. To, zda k ním skutečně dojdete záleží hlavně na vašem chtíči.

Myslíte si, že to mám jednoduší? Nesmím alkohol, nejím fastofood, po uzeninách a brambůrkách taky neprahnu, ale občas podlehnu. Od mala mě rodiče ke sportu vedli – od 5 let balet, od 6 moderní gymnastika, ve 12 atletika, od 14 sportovní aerobik, od 19-21 totální flákání… od 22 a následuje až dodnes fitness, běh, cvičení s vlastní vahou a to nejcennější CORE cvičení. Jo, zřejmě bylo jasné, že se po porodu dostanu do formy celkem brzy. Měla jsem ale volbu, stejnou jakou máte všechny. Buď a nebo: Chci zpět do formy, nebo chci být pohodlná, válet se, požírat na co přijde a starat se o dítě?

Co jsem vážně chtěla, bylo cítit se ve svém těle příjemně, cítit se hezká a přitažlivá. Být sexy pro manžela a být tu vždy pro své dítě.

Každý, kdo má stejný cíl, má jiný start, půjde si pro něj svou cestou. Jinak dlouhou, jinak těžkou, bude mít více či méně překážek, nebude to zadarmo a bude to třeba i bolet. O tohle všechno a o mnoho více, to z vás nakonec udělá mnohem lepší, silnější, sebevědomější, spokojenější sexy ženský, které jsou na sebe hrdé, milují své tělo a usmívají se na celý svět, protože vědí, že dokážou cokoliv.

rok 2007 Iva Fiš

rok 2012 Iva Fiš14.měsíců po porodu Iva Fiš

Iva Fiš v plavkách

1,5 roku po porodu