Kolegové

Určitě je neváhejte kontaktovat a uveďte heslo: „IvaFiš“ 🙂

ÚSTÍ NAD LABEM + Praha:

Matěj Šulc

KONTAKT:

Matěj Šulc

Individuální a skupinové lekce se zaměřením na zdravý pohyb, držení těla, prevenci bolestí a odstranění problémů pohybového aparátu. Tréninky pro laiky i profesionální sportovce, maminky i taťky.

VYSOČINA – HAVLÍČKŮV BROD a okolí:

Veronika Kutlvašrová

KONTAKT:

Veronika Kutlvašrová

Jsem lektor se zaměřením primárně na ženy před otěhotněním, v těhotenství a po porodu, jelikož mi to dává jako ženě, lektorovi a mamince smysl. Na vlastní kůži ozkoušeno 3x. Když žena dojde již k rozhodnutí o těhotenství měla by své tělo začít postupně na tu krásnou, ale náročnou dobu připravovat, jelikož pokud připraví před, je lepší průběh při těhotenství a poté rychlejší rekonvalescence po porodu (nejen diastáza, ale tělo komplexně). Pokud se žena seznámí s funkcí svého těla, více si věří i u porodu, vše se nádherně prolíná a pokud je třeba po porodu určité nápravy těla, tak zaučené, zacvičené tělo a maminka, která chápe, PROČ má dané cvičení provádět, má nejlepší výsledky a radost, spokojenost se sebou a šťastné chvilky mateřství bez bolestí zad, inkontinence a pod.

PRAHA:

Lucie Klimíčková

KONTAKT:

Lucie Klimíčková

Pohyb mě provází už od dětství, kdy jsem se věnovala závodně aerobiku. Ke zdravému a funkčnímu pohybu jsem poprvé „přičichla“ po porodu, kdy jsem měla to štěstí, narazila na Ivču a prošla si třemi fázemi jejího cvičení. Odtud mé kroky vedly do IQ Pohyb Akademie, která mě vtáhla a už nepustila. Stala jsem se instruktorem zdravotního cvičení a začala se tak věnovat tomu, co mi dává obrovský smysl. Vím, že pak třeba i člověk se skoliózou (já) může fungovat zcela bez problémů, bez bolestí zad. 🙂 Zaměřuji se na cvičení pro maminky (poporodní), zdravá záda, ale i funkční chodidlo.

BŘECLAV:

Lucie Prušanská

KONTAKT:

Lucie Prušanská

PRAHA, Praha východ/ P-4/ Říčany:

Ilona Chasanovitisová

Kontakt:

Ilona Chasanovitisová

MNÍŠEK POD BRDY:

Miroslava (Mirka) Engelová

KONTAKT:

Mirka Engelová

Zájem o pohyb, o tělo mě provází už od malička. Začala jsem závodní cyklistikou, tanec, v dospělosti jsem propadla lezectví. Cesta vzdělání byla jasná zdravotní sestra, masér, výživový poradce, zdravotní trenér a instruktor pilates.

Mám za sebou 5 potratů(do 8t), 2 porody , které se na mém těle projevily negativně – přestal mi pracovat střed těla a já se po druhém porodu nepostavila. Od té doby uplynuly 4 roky, byly to roky práce jak fyzicky tak psychicky. A já poznala jak je tato souhra důležitá, nejen péče o tělo manuální (masáž,sport) ale i péče psychická. A tak jí ve své praxi kombinuji. Fascinují mě svaly, šlachy,fascie a jejich řetězení. Poznám pohmatem jejich zatuhnutí, vnímám jejich uvolnění, vnímám jejich pružnost, vnímám komplexnost. Proto preferuji individuální přístup, manuální uvolnění v kombinaci s aktivním cvičením. Mezi mé klienty patří dívky,ženy,maminky,těhotné ale také muži .

MORAVA: Uherské Hradiště, Zlín

Josef Černoch

Pohybový specialista

KONTAKT:

Pepa Černoch

Jsem pohybový specialista a zdravotní trenér. Cvičím s maminkami po porodu z několika důvodů. Hlavním je, že mají motivaci něco na svém těle změnit a tak je velká snaha při cvičení a domácích úkolech.
I když nejsem žena a už vůbec ne po porodu , tak rozumím změnám, které v těhotenství probíhají. Vždy se snažím vysvětlit vše, tak aby to dávalo smysl. Jsem zastánce toho, že žádná otázka není hloupá. Hloupé je se nezeptat. Ptejte se na vše, co vás zajímá, rád odpovím, pomůžu, poradím.