Pohyb po porodu II.

Pohyb po porodu II. = jsem už na cestě (mírně/středně pokročilá úroveň cvičení po porodu)

 • pro všechny maminky, které se mnou už někdy cvičily např. na workshopu i tom kontrolním, online kurzu, který navazoval na webinář nebo dokončily kteroukoli Fázi a v neposlední řadě po dočtení knihy cvičily online kurz navazující na knihu
 • tato úroveň není vhodná pro maminky, které se mnou nikdy necvičily, nebo jsou moc brzy po porodu a nemají odcvičený Pohyb po porodu I. (ten se nyní připravuje)
 • „celé to trošku vzniká díky prosbám klientek z kurzů, které chtějí cvičit i přes léto na dovolené atd. 🙂 „

KOUPIT ČLENSTVÍ

Jak to probíhá:

 • členství je aktivní od zaplacení na DVA ROKY
 • po zaplacení a spárování platby přijde e-mailem faktura
 • potom přijde mail od WordPress a tam bude heslo (5 – 10 minut čekání na tento mail), kterým se do členství Pohybu po porodu II. přihlásíte
 • tam na vás budou čekat videolekce na 30 – 45 minut + bonusy nejen v PDF a vychytávky na zvládnutí denního cvičení (naše výzvy atd.)
 • začínat budeme společně, pak ale členství pojede dál a je vlastně jedno zda společně se mnou začnete předčasně už 30.5. nebo oficiálně 10.7. anebo si to necháte na později
 • cvičebních lekcí bude 7 do 21.8., každý týden jedna přibyde a ke každé i bonusy
 • na závěr přidám 3 bonusové lekce do konce září
 • členství mi otvírá dveře v tom, že můžu lekce přidávat neomezeně, takže sama přesně nevím kam až mě tahle možnost dovede, ale na 100% bude 7 lekcí (+ nejen PDF bonusy) + 0 lekce (příprava) a + 3 bonusové cvičební lekce na závěr
 • Mezi úplné novinky, které mě nadchly a těším se na jejich realizaci jsou „jednohuby“ a workshopy v rámci členství. Bude to pecka!

Lekce: vždy zaměřeny na zdravotní cvičení pro mírně až středně pokročilé, zpevnění středu těla, stažení diastázy, zlepšení držení těla, zploštění břicha, zlepšení funkce pánevního dna a odbourávání bolestí nejen zad, komplexní přístup k celému tělu od chodidel až po hlavu, zvyšování úrovně cviků a samozřejmě s kombinací myofasciální masáže (různé uvolňovací techniky pro naše fascie a svaly za pomoci ručníku, případně ježka ActivaSmall 9-12cm). K tomuto online kurzu je potřeba umět úplný základ a mít díky němu už svůj střed těla připravený na těžší varinaty cviků a celkové pochopení a navnímání svého těla, které jsme se společně učily (na workshopu, na kontrolním workshopu ho zkontrolovaly, na kurzech, na online kurzu navazujícím na knihu a nebo na online kurzu, který navazoval v roce 2021 na webinář). Ale NESTAČÍ videolekce z mé knihy.

Před start: začíná 30.5.2023 = to znamená, že po zaplacení vám přijde přístup do členství a tam bude čekat předpříprava= BONUS, nultá lekce = příprava na to, abysme to mohly za měsíc rozjet naplno – jako mírně/středně pokročilé.

Oficiální start: začíná 10.7., kdy startujeme společně, ale není to povinnost, zahájit může každá dle své potřeby. Přístup do členské sekce se aktivuje ZAPLACENÍM a je na dva roky (na 2 rok od zaplacení).

Cena nyní: 2.500,- s DPH (v ceně 7 lekcí + bonusy ke každé lekci + nultá lekce + 3 bonusové závěrečné lekce)

Cena od 1.září 2023: 2.990,- s DPH (v ceně 7 lekcí + bonusy ke každé lekci + nultá lekce + 3 bonusové závěrečné lekce)

KOUPIT ČLENSTVÍ