Jelikož jsem v Praze pro mnoho maminek z ruky, oslovila jsem své kolegy z jiných částí ČR, kteří jsou velmi dobří ve svém oboru.

Určitě je neváhejte kontaktovat a uveďte heslo: “IvaFiš” 🙂

cropped-cropped-logo_1.jpg

 

BRNO a okolí:

Vendula Trávníčková

Pohybový specialista

KONTAKT:

DSC_07861

 

5 souvětí: :-)

Od malička miluju pohyb a vždy mě zajímalo, jak to v těle funguje. Teprve až po 1.porodu jsem se začala seznamovat s tím, co je to střed těla a CORE. To mě naprosto uchvátilo a pohltilo a po porodu druhé dcery jsem se začala v tomto směru vzdělávat v IQ Pohyb Academy. Zde jsem poznala Ivču a partu skvělých lidí. V Brně vedu skupinové a individuální lekce zaměřené na Pánevní dno, diastázu, zdravé cvičení pro dospělé i děti.

 

 

 

 

MORAVA: Uherské Hradiště, Zlín

Josef Černoch

Pohybový specialista

KONTAKT:

DSC_0476

 

Jsem pohybový specialista a zdravotní trenér. Cvičím s maminkami po porodu z několika důvodů. Hlavním je, že mají motivaci něco na svém těle změnit a tak je velká snaha při cvičení a domácích úkolech.
I když nejsem žena a už vůbec ne po porodu :-) , tak rozumím změnám, které v těhotenství probíhají. Vždy se snažím vysvětlit vše, tak aby to dávalo smysl. Jsem zastánce toho, že žádná otázka není hloupá. Hloupé je se nezeptat. :-) Ptejte se na vše, co vás zajímá, rád odpovím, pomůžu, poradím.

 

 

 

 

ÚSTÍ NAD LABEM a okolí (občas Praha):

Matěj Šulc

Pohybový specialista

KONTAKT:

InMatěh šulcdividuální a skupinové lekce se zaměřením na zdravý pohyb, držení těla, prevenci bolestí a odstranění problémů pohybového aparátu. Tréninky pro laiky i profesionální sportovce, maminky i taťky.
………………………………………………..
VYSOČINA – HAVLÍČKŮV BROD a okolí:

Veronika Kutlvašrová

Pohybový specialista

KONTAKT:

VeronikaJsem lektor se zaměřením primárně na ženy před otěhotněním, v těhotenství a po porodu, jelikož mi to dává jako ženě, lektorovi a mamince smysl. Na vlastní kůži ozkoušeno 3x. Když žena dojde již k rozhodnutí o těhotenství měla by své tělo začít postupně na tu krásnou, ale náročnou dobu připravovat, jelikož pokud připraví před, je lepší průběh při těhotenství a poté rychlejší rekonvalescence po porodu (nejen diastáza, ale tělo komplexně). Pokud se žena seznámí s funkcí svého těla, více si věří i u porodu, vše se nádherně prolíná a pokud je třeba po porodu určité nápravy těla, tak zaučené, zacvičené tělo a maminka, která chápe, PROČ má dané cvičení provádět, má nejlepší výsledky a radost, spokojenost se sebou a šťastné chvilky mateřství bez bolestí zad, inkontinence a pod.

 

 

 

 

v IF – Centrum pohybu po porodu, Praha

Lucie Klimíčková

Pohybový specialista

KONTAKT:

lucie klimíčková

Pohyb mě provází už od dětství, kdy jsem se věnovala závodně aerobiku. Ke zdravému a funkčnímu pohybu jsem poprvé „přičichla“ po porodu, kdy jsem měla to štěstí, narazila na Ivču a prošla si třemi fázemi jejího cvičení. Odtud mé kroky vedly do IQ Pohyb Akademie, která mě vtáhla a už nepustila. Stala jsem se instruktorem zdravotního cvičení a začala se tak věnovat tomu, co mi dává obrovský smysl. Vím, že pak třeba i člověk se skoliózou (já) může fungovat zcela bez problémů, bez bolestí zad. 🙂 Zaměřuji se na cvičení pro maminky (poporodní), zdravá záda, ale i funkční chodidlo.

 

 

 

 

Další kolegové = odkazy na jejich Facebook

Pohyb pro zdraví s Vendy Praha = lektor skupinových lekcí, Vendy má vedení lekcí jako hobby, má jinou hlavní práci, tudíž nemá příliš času.

Terka cvičí = Spolukolegyně Vendy Trávníčkové = Brno = Kurzy po porodu

 

 

Břeclav:

Lucie Prušanská

kolega břeclav

 

 

 

 

Praha, Praha východ, Říčany:

Ilona Chasanovitisová

Kontfoto webakt: