Jelikož jsem v Praze pro mnoho maminek z ruky, oslovila jsem své dva kolegy z jiných částí ČR, kteří jsou velmi dobří ve svém oboru a kteří se zajímají o diastázu. 

Určitě je neváhejte kontaktovat a uveďte heslo: “IvaFiš” 🙂

cropped-cropped-logo_1.jpg

 

BRNO a okolí:

Vendula Trávníčková

Pohybový specialista

KONTAKT:

DSC_07861

 

5 souvětí: :-)

Od malička miluju pohyb a vždy mě zajímalo, jak to v těle funguje. Teprve až po 1.porodu jsem se začala seznamovat s tím, co je to střed těla a CORE. To mě naprosto uchvátilo a pohltilo a po porodu druhé dcery jsem se začala v tomto směru vzdělávat v IQ Pohyb Academy. Zde jsem poznala Ivču a partu skvělých lidí. V Brně vedu skupinové a individuální lekce zaměřené na Pánevní dno, diastázu, zdravé cvičení pro dospělé i děti.

 

 

 

 

MORAVA: Uherské Hradiště, Zlín, Olomouc

Josef Černoch

Pohybový specialista

KONTAKT:

DSC_0476

 

Jsem pohybový specialista a zdravotní trenér. Cvičím s maminkami po porodu z několika důvodů. Hlavním je, že mají motivaci něco na svém těle změnit a tak je velká snaha při cvičení a domácích úkolech.
I když nejsem žena a už vůbec ne po porodu :-) , tak rozumím změnám, které v těhotenství probíhají. Vždy se snažím vysvětlit vše, tak aby to dávalo smysl. Jsem zastánce toho, že žádná otázka není hloupá. Hloupé je se nezeptat. :-) Ptejte se na vše, co vás zajímá, rád odpovím, pomůžu, poradím.